אופק צפון בע"מ

דרך עכו 140, ק.ביאליק

04-8719999

זמינים עבורכם בטלפון

א'-ד': 09:00 - 17:00

יום ה': 09:00-14:00

הקודם
הבא

אופק צפון - שומעים עולם בע"מ

המכון עוסק באבחון וטיפול בבעיות שמיעה בדיקות שמיעה, התאמת מכשירי שמיעה ותיקונים, אביזרי עזר ואטמים

מכון שמיעה 'אופק צפון – שומעים עולם בע"מ' נוסד בשנת 1989 ע"י יונה אופנבך שהחלה את דרכה כטכנאית בתחום השמיעה עוד בשנת 1980 בחברת Phonak שבשווייץ והביאה עימה ידע טכנולוגי מעמיק ומיומנויות רבות בתחום המכשור שמיעה וציוד אודיולוגי.

 
באופק צפון – שומעים עולם בע"מ צוות מיומן ומקצועי שמוצא פתרון לכל בעיית שמיעה החל מאיבחון וכלה בשיקום שמיעתי מלא תוך כדי ליווי מקצועי צמוד שמתבטא בהתאמת מכשירי שמיעה ייחודיים והסתגלות מהירה ומיטבית.
 
המכון עובד עם מיטב המותגים וחברות המובילות בעולם כמו Phonak ,Widex ,Bernafon ו-Unitron ומתעדכן באופן תדיר ושוטף במיטב החידושים ובהיצע של  קידמת הטכנולוגיה כגון: מכשירי שמיעה נטענים, מכשירי שמיעה  המתחברים למובייל (סמארטפון = טלפון חכם) באמצעות בלוטוס מובנה ו-SmartHearing (מערכת למידה חכמה של המכשיר את הסביבה האישית בהתאם לירידת השמיעה).
 
חרטנו על דגלנו לדאוג  לאיכות החיים של לקוחותינו בדגש על שיפור השמיעה ומתן שירות ויחס אישי, איכפתי, תומך, אמין ומקצועי.
 
למכון הסדרים עם כל קופות החולים, משרד הבריאות ומשרד הבטחון.
זכויות והסדרים לחברי קופת החולים: כללית, מכבי, לאומית ומאוחדת
הלקוחות שלנו מספרים...
אורית פרידריך

ליונה אופנבך וצוות המכון, תודה רבה על הכל, מיד כשהגעתי ידעתי שאני בידיים טובות, השירות, המקצועיות והיחס הנפלא שלך ושל צוות המכון הרגיעו אותי וזכיתי לשמוע טוב יותר בזכותכם.

אורית פרידריך

התאמת מכשיר שמיעה

שלום לוי

ליונה וצוות המכון אופק צפון – שומעים עולם בע"מ, הגעתי אליכם עם מכשיר מפורק ומקולקל וזכיתי שתעשו בו קסמים, החזרתם לי את המכשיר כשהוא תקין ועובד טוב יותר משהיה, תודה על הכל.

שלום לוי

מעבדת תיקונים

אורנה מזרחי - המלצה

לצוות המכון אופק צפון – שומעים עולם וליונה אופנבך המדהימה, תודה רבה  רבה על הכל, קיבלתי יחס של VIP והבנתי שכל הלקוחות שלכם זוכים ליחס כזה, בזכותכם הבנתי שאני צריכה מכשיר שאותו רכשתי ממכם, תודה רבה.

אורנה מזרחי

בדיקת שמיעה

החברות שאנו מייצגים

לוגו Widex

Widex היא חברה דנית שנוסדה בשנת 1956. Widex היא אחת מחמש החברות המובילות בתחום ייצור מכשירי שמיעה איכותיים בעולם.
Widex בעלת פיתוחים רבים בתחום מכשירי השמיעה. חברת Widex והיא הראשונה שיישמה את טכנולוגיית המחשוב הדיגיטלי במכשיר שמיעה.

לוגו Phonak

חברת פונאק המיוצגת ע"י שטיינר מכשירי שמיעה היא המותג המוביל בעולם בתחום מכשירי שמיעה. חברת פונאק מתמחה בתכנון, פיתוח, ייצור ושיווק של מכשירי שמיעה דיגיטליים מתקדמים ומערכות FM, המספקים פתרונות משופרים וחדשניים לאנשים לקויי שמיעה בכל העולם.

לוגו Bernafon

חברת ברנפון השוויצרית, היא אחת החברות המובילות בעולם בפיתוח מכשירי שמיעה. bernafon היתה ראשונה בעולם שהציגה את מכשיר השמיעה הממוחשב. החברה מחזיקה בטכנולוגיית ה-™ChannelFree ורשומה כפטנט המצליחה לחקות את תפקוד האוזן הטבעית בתנאים אקוסטיים מורכבים.

לוגו Unitron

Unitron הקנדית היא אחת ממותגי השמיעה המובילים בתחום השמיעה, לחברה יש נציגויות ביותר מ -46 מדינות ברחבי העולם, החדשנות של Unitron מונעת על ידי שיתוף פעולה עם מוסדות מחקר מובילים בקנדה ובארה"ב וקשרים חזקים עם אנשי מקצוע בתחום השמיעה. בארץ Unitron מיוצגת ע"י חברת שטיינר מכשירי שמיעה.

דילוג לתוכן