אופק צפון בע"מ

דרך עכו 140, ק.ביאליק

04-8719999

זמינים עבורכם בטלפון

א'-ד': 09:00 - 17:00

יום ה': 09:00-14:00

הקודם
הבא

מכשירי שמיעה

במכון קולטון ניתן לרכוש ממיטב מכשירי השמיעה המתוחכמים והמתקדמים ביותר בעולם תוצרת החברות המובילות בעולם בתחום מכשירי השמיעה: Widex – דנמרק, Phonak – שווייץ, Unitron – קנדה ו- bernafon – שווייץ.

 

מכשירי השמיעה נחלקים למכשירים זעירים נסתרים בתעלת האוזן MINI CANAL ,CIC' מכשירי שמיעה בתוך תעלת האוזן – ITC, מכשירי שמיעה בתוך האוזן – ITE ומכשירי שמיעה מחוץ לאוזן – BTE. הסיבה למגוון רב כל כך של מכשירים, הוא כיוון שלכל משתמש יש את המכשיר שייעודי עבורו ומתאים לו קלינית.

החברות שאנו מייצגים

לוגו Unitron
לוגו Bernafon

חשיבות ההיכרות עם הלקוח וצרכיו היא חיונית. אנו באופק צפון  מתמחים בדיוק בהיבט הזה – התאמת המכשירים המתאימים ביותר לכל לקוח לפי הצרכים שלו. אנו נבחן את הבדיקות שלכם, חיי היומיום שלכם ואת מאפייני ליקוי השמיעה, ולאחר מכן נבצע את התאמת מכשיר השמיעה מתוך מגוון המכשירים המתקדמים שברשותנו.

 

סוגי מכשירי השמיעה המוצעים במכון הם רבים ומגוונים, לכל סוג קיים מגוון רחב של דגמים ולכל דגם מבחר של תכונות שונות. מכשיר שמיעה יכול להיות באותו גודל כמו מכשיר שמיעה אחר אך ברמת טכנולוגיה שונה ולהיפך. 

 

אנו מעמידים לרשותכם מגוון רחב של דגמים וזאת במטרה להתאים לכם את המכשיר הטוב והמתאים ביותר לבעיית השמיעה הספציפית שלכם ומותאם לתקציב האישי שלכם.

בטרם רכישת מכשיר שמיעה בדקו מי מתאים לכם את מכשיר השמיעה ומה ההכשרה שלו לכך.
במכון אופק צפון – שומעים עולם בע"מ התאמות מכשירי השמיעה נעשות אך ורק על ידי קלינאיות תקשורת מוסמכות וזאת לאחר שקיבלו הכשרה מקיפה ומתאימה.

על מנת שנוכל לייעץ ולהתאים לכם מכשיר שמיעה אנו נזדקק לקבל מכם בדיקת שמיעה עדכנית (עד 6 חודשים).

דילוג לתוכן